Barion Pixel

Nappalos szállodai recepciós állás 1 Ft Budapest

Hirdető: modroczkytimi, Feladás dátuma: 2024.10.01, 10:01, Azonosító: 10319
1 Ft
Kategória: kínál
Hirdetés címe:Nappalos szállodai recepciós állás
Település:Budapest
A Hotel Gloria Budapest nappalos recepciós kollégát keres

Budapesten található, egész évben biztosan nyitva tartó, 3 csillagos családi szállodánkba keresünk önállóan dolgozni és döntéseket hozni képes, vendégcentrikus, lelkes, megbízható munkatársat.

Amit kínálunk:
•tényleg versenyképes fizetés,
•Cafeteria,
•Étkezés kávé,
•Egy műszakos beosztás, csak nappal, 15 nap,
•Nyugodt, családias környezet,
•Ingyenes parkolás,
•Fiatalos, vidám csapat.

Amit szeretnénk az új kollégánktól:
•Angol idegen nyelv,
•Pár év tapasztalat hasonló szállodában,
•Vendégközpontúság,
•Megbízhatóság,
•Önálló munkavégzés,
•Jó problémamegoldó képesség,
•Szervezőkészség,
•Csapatszellem.

Előny:
•Hostware tapasztalat,
•Második idegen nyelv ismerete,
•Erős sales-es véna.

Feladatok:
•Ha le kell írni, akkor nem egymást keressük. :)

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a gloria@hotelgloria.com címen.
Bérezés:1 Ft
Üzenet küldése a hirdetőnek